Чорна п’ятниця по-російськи. Суди почали виносити фироки фігурантам «московської справи»

Справа стосується стосується заворушень під час мітингів у російській столиці у липні цього року.

У Московських судах почали виносити вироки у справах фігурантам «московської справи». Вона стосується заворушень під час мітингів у російській столиці у липні і серпні цього року. Активісти прозвали цю п'ятницю чорною, пише Мeduza.

Біля судів, де слухали справи фігурантів «московської справи», збиралися активісти на підтримку затриманих. Автори Telegram-каналу #метропікет закликали жителів Москви виходити на одиночні пікети до станцій метро.

Кунцевський районний суд Москви засудив до трьох років умовно 21-річного студента Вищої школи економіки Єгора Жукова. Крім того, йому заборонено займатися діяльністю, пов'язаною з адмініструванням сайтів.

Справу проти хлопця відкрили через відео на Youtube-каналі, де він розмірковує про переваги ненасильницьких методів протесту. Слідство занепокоїли фрази: «З системою потрібно жорстко і планомірно боротися», «Потрібно хапатися за будь-які форми протесту». ФСБ визнало, що Жуков закликає до будь-яких форм протесту, а також і до насильства. Жуков назва суд «репресивним інститутом» і заявив, що не припинить свою публічну діяльність

Тверський суд Москви Виніс вирок 32-річному стоматологу Павлу Новікову. Його звинуватили у насильстві над представником влади через те, що він під час акцій влітку поліцейського по шолому і по плечу пластиковою пляшкою.

Новіков свою провину визнав, поліцейський йог пробачив, а тому суддя під час винесення вироку вказала на пом'якшувальні обставини. Слід зауважити, що прокуратура просила засудити чоловіка до трьох років колонії.

Блоги

Мітинг переможців

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *