Чому стався вибух на заводі в Сергієвому Посаді (Москва) сьогодні: які є версії – ТСН, новини 1+1

Цікаво, що минулого року компанія "Піро-рос", де прогримів вибух, подала на банкрутство.

На Загірському оптико-механічному заводі в підмосковному Сергієвому Посаді у середу, 9 серпня стався потужний вибух. Пропагандисти та влада дають різні версії “бавовни”.

Про це пишуть російські ЗМП.

Одразу після вибуху у Мережі почала поширюватися, що по заводу ударив безпілотник, але скоро це спростували. 

Після цього пропагандисти із посиланням на ексрені служби поінформували, вибух на території заводу в Сергієвому Посаді стався через порушення технологічного процесу. 

А місцева влада повідомила, що джерелом детонації на заводі в Сергієвому Посаді став склад піротехніки, приміщення під який орендувала одна з компаній.

У пабліках з'явилася цікава інформація про цей завод. Як пише телеграм-канал Mash, компанія “Піро-рос”, на складі якої і прогримів вибух, не вперше потрапляє в новини. Минулого року стало відомо про те, як директор заводу з виробництва феєрверків не виплатив 50 млн зарплати 150 своїм співробітникам, після чого “Піро-рос” подала на банкрутство.

А 2019 року від салюту тієї ж компанії в Мінську загинула 64-річна жінка. Тоді уламок розміром із сірникову коробку потрапив жінці, яка дивилася на феєрверк, у шию, розірвавши артерію. Ще кілька людей тоді зазнали поранень.

Як повідомляли раніше,у Сергієвому Посаді в Московській області 9 серпня стався вибух. Влада оголосила евакуцію. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *