Чоловік прокинувся незадовго до відключення системи життєзабезпечення – ТСН, новини 1+1

Він дуже вчасно отямився.

Чоловік, який знепритомнів після нападу на нічній прогулянці, дивовижним чином отямився саме перед тим, як його систему життєзабезпечення мали відключати.

Про це пише ladbible.com.

Джеймс Говард-Джонс був у Челтнемі, Глостершир, Велика Британія, зі своїми товаришами, коли у квітні минулого року чоловік на ім'я Бен Девіс ударив його по потилиці.

28-річний чоловік упав і вдарився головою, отримавши серйозні травми, які мало не вбили його. Після того, як його терміново доправили до лікарні, Джеймс переніс декілька екстрених операцій.

Проте лікарі сказали його сім'ї, що в нього “мертвий мозок” і що “найдобріша справа” дозволити йому померти.
Але незадовго до того, як його систему життєзабезпечення мали відключити і пожертвувати органи, Джеймс отямився.

Джеймс Говард-Джонс / Фото: ladbible.com

Виступаючи під час судового засідання у Королівському суді Глостера, батько Джеймса розповів про наслідки травм його сина.

Він сказав: “Спочатку він міг лише дивитися в очі і не міг рухатися чи говорити. Пошкодження мозку Джеймса носить довгостроковий характер і вимагатиме певного рівня турботи до кінця його життя. Загалом майбутнє мого сина має досить похмурий вигляд”.

Бен Девіс визнав себе винним, зізнавшись у заподіянні Джеймсу тяжких тілесних ушкоджень. На слуханні вироку суддя Мартін Піктон сказав йому: “Ви зруйнували життя і надії містера Говарда-Джонса — молодої людини у розквіті сил, яка мала все, заради чого варто жити. Водночас ви розбили серця його родини та друзів. Шкода, яку ви завдали, є руйнівною і довічною для всіх, хто постраждав від вашого злочинного діяння”.

Бен Девіс / Фото: ladbible.com

Девіс був засуджений до двох років і чотирьох місяців ув'язнення.

Нагадаємо, перший чоловік, якому трансплантували обличчя, показав себе до аварії. Також він розповів про донора і кохану дівчину.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *