Чи повернуться вагнерівці до України: прогноз Подоляка – ТСН, 1+1

ПВК "Вагнер" у традиційному вигляді припиняє своє існування.

Після невдалої спроби заколоту ватажок “вагнерівців” Євген Пригожин навряд чи наважиться здійснити наступ на Україну з території Білорусі.

Про це заявив радник Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю “Медуза”.

Він зазначає, що по-перше, Пригожин не пішов до Білорусі у повному обсязі. ПВК “Вагнер” у традиційному вигляді припиняє своє існування, оскільки втрачає основне джерело фінансування – російську державу.

“Держава давала їм зброю, забезпечувала логістику, дипломатичне прикриття — цього більше не буде. Рекрутинг, який поповнював ресурсну базу ПВК “Вагнер” буде повністю зупинено – тепер це робить Міноборони. Частина вагнерівців уже переходить до них на роботу. Думаю, ще частина перейде до Росгвардії для придушення внутрішніх протестів”, – припускає Подоляк.

За словами радника Офісу президента, невелика частина “вагнерівців” перейде до Білорусі як інструктори для білоруських спецназів.

“Це 500–800, щонайбільше тисяча осіб, які зможуть брати участь у тих чи інших операціях Білорусі. Але Білорусь не може бути замовником, це злиденна держава, а ПВК “Вагнер” не працює безкоштовно. Та й жодних зовнішньополітичних фундаментальних завдань у цієї країни немає, тому найманців Пригожина вони не можуть використати”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином Подоляк прогнозує, що очільнику ПВК навряд, чи є сенс заходити на територію України.

“Вони взаємно один одного принизили. Та й домовлятися їм про щось безглуздо — Путін його щиро боятиметься. Тому я не бачу жодного ризику для України з боку Білорусі”, – сказав він.

Нагадаємо, ватажок терористів “Вагнера” Пригожин має намір взяти участь у президентських виборах в РФ наступного року.

Також стало відомо, що ватажок ПВК “Вагнер” Євген Пригожин використовує двійників, щоб приховати свої пересування, тому складно з’ясувати, де він перебуває зараз.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *