Церква у США помістила фігури Ісуса, Марії та Йосипа зі сцени Різдва до кліток

Так вони привернули увагу до проблеми мігрантів у США.

Об’єднана методистська церква у Каліфорнії помістили фігури з різдвяної шопки в окремі клітки, аби привернути увагу до умов, в яких перебувають мігранти, шукаючи притулку в Сполучених Штатах.

Про це пише CNN.

Так, до трьох розділених кліток, обнесених колючим дротом, перемістили трьох ключових фігур різдвяного вертепу – маленького Ісуса Христа, Діву Марію та Йосипа.

«Ми подумали про найвідомішу сім’ї біженців у світі, сім’ю Ісуса», — розповіла пасторка церви Карен Кларк Рістін. На фейсбуці вона пише, що на ідею створити таку сцену її наштовхнула думка «А якщо ця сім’я шукає притулку в нашій країні сьогодні?».

За її словами, біблійна історія про те, що Марія і Йосип бігли з Ізраїлю до Єгипту, щоб врятувати Ісуса від наказу царя Ірода про вбивство всіх хлопчиків, є символом тяжкого становища тисяч біженців, які шукають притулку в США.

Stirred to tears by the Claremont UMC nativity. Inside the church, the Holy Family is reunited. The theological…

Опубліковано Karen Clark Ristine Субота, 7 грудня 2019 р.

Нагадаємо, на марафоні у США чоловіка, який біг під псевдонімом «Ісус рятує», стався серцевий напад. За щасливим збігом обставин, поруч бігли медики. Один з них був медбратом на ім’я Ісус, який разом з іншими і надав йому першу допомогу.

Відео

У ЄС та США спільнота повстала проти антимігрантської політики Трампа

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *