Білорусь та Іран підписали «дорожню карту» співпраці до 2026 року: що вона передбачає

Натомість президент Ірану пообіцяв Лукашенку поділитися методами "протистояння санкціям".

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі з іранським лідером Ібрагімом Райсі похвалив його за обхід західних санкцій. Лідери країн також підписали «дорожню карту» співпраці до 2026 року.

Про це повідомляє «Белта».

«І як ви, попри все, розвиваєте сучасні технології та ядерну енергетику. І, як ми сьогодні визначилися з президентом Ірану, ми можемо бути дуже корисні один одному, якщо по-справжньому об'єднаємо свої зусилля», — сказав диктатор.

Своєю чергою лідер Ірану пообіцяв Лукашенку, що поділиться незаконними методами, як оминати економічні санкції.

Також повідомляється, що за підсумками зустрічі Лукашенко та Ібрагім Райсі підписали «дорожню карту співробітництва» між країнами на 2023-2026 роки.

Білорусь та Іран домовилися співпрацювати у політичній, економічній, консульській, науково-технічній сферах, а також у сферах освіти, культури, мистецтва, ЗМІ та туризму.

Також було підписано план заходів з нагоди 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між Білоруссю та Іраном, міжурядову угоду про співробітництво у сфері карантину та захисту рослин, угоду про передачу осіб, засуджених до позбавлення волі, для подальшого відбування покарання.

Нагадаємо, Лукашенко вперше за 17 років прилетів із візитом до Ірану. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *