Білоруські гелікоптери у Польщі – МЗС Польщі звернулося із заявою до уряду Білорусі

Польське зовнішньополітичне відомство закликає Білорусь припинити усі провокації на кордоні.

У п’ятницю, 4 серпня, Міністерство закордонних справ Польщі надало уряду Білорусі переконливі докази порушення кордону білоруськими військовими гелікоптерами.

Про це повідомили на офіційному сайті МЗС Польщі.

Детальну інформацію про порушення повітряного простору Польщі 1 серпня 2023 року двома білоруськими військовими гелікоптерами було передано через польське посольство у Мінську.

У польському МЗС наголосили, що наведені дані суперечать позиції Республіки Білорусь, викладеній в офіційних заявах її МЗС та Міноборони.

“Закликаємо білоруську сторону терміново розібратися в інциденті, переглянути свою позицію з цього приводу та припинити усі провокації на польсько-білоруському кордоні”, – йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства Польщі.

Нагадаємо, у вівторок, 1 серпня, сталося порушення повітряного простору Польщі двома білоруськими гелікоптерами, які проводили навчання поблизу кордону. Ця провокація змусила польську армію посилити свою присутність біля східного кордону, зокрема до межі з Білоруссю було передислоковано бойові гелікоптери.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *