Австралія запровадила санкції щодо призначених Росією гауляйтерів на окупованих територіях

Уряд Австралії запровадив адресні санкції та заборону на поїздки щодо 28 призначених Росією “високопосадовців” на окупованих територіях, про анексію яких заявив Путін.

У неділю, 2 жовтня, Австралія запровадила цілеспрямовані фінансові санкції та заборону на поїздки до країни щодо “міністрів” та інших гауляйтерів, яких Кремль призначив керувати на окупованих територіях України.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву міністерки закордонних справ Пенні Вонг.

За її словами, вказані особи порушують міжнародне право, щоб легітимізувати дії Росії в Україні через “фіктивні референдуми, дезінформацію та залякування”. Загалом у переліку 28 осіб.

“Ці додаткові санкції посилюють рішуче заперечення Австралії щодо дій президента Путіна та тих, хто виконує його накази”, — заявила Пенні Вонг.

Вона наголосила, що регіони України, які зараз окуповані російськими військами, є суверенною територією української держави і жоден фіктивний референдум цього не змінить.

Окрім того, уряд Австралії звернувся до Міжнародного суду на підтримку позову України проти Росії через порушення Конвенції про геноцид.

“Ми підтримуємо Україну в тому, щоб порушити це провадження проти Росії в Міжнародному суді ООН”, — повідомив генеральний прокурор Марк Дрейфус у спільній заяві з Пенні Вонг.

Нагадаємо, раніше влада Австралії вирішила припинити здавати в оренду землю, на якій Росія збиралася побудувати нове посольство. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *