У будівлі, над якою пролунали вибухи, розміщені робочі приміщення, які використовує Путін, а також його кремлівська квартира.
У Сенатському палаці Кремля, купол якого спалахнув після атаки дронів у ніч проти 3 травня, розташовані різні робочі кабінети президента РФ, зали засідань, а також його службова квартира.
Про це повідомляє незалежна журналістка Фаріда Рустамова у своєму Telegam-каналі Faridaily.
“Сенатський палац на кремлівському сленгу зазвичай називають просто “першим корпусом”. У цьому будинку розташована більшість робочих приміщень, які використовує Путін та його адміністрація”, — написала вона.
Тут розташовані робочі кабінети президента РФ, керівника адміністрації президента та його заступників, а також зали засідань.
“Пам'ятаєте історичне засідання Ради безпеки перед війною? Воно відбулося у Купольному, або Катерининському залі Сенатського палацу”, — пише Рустамова.
Окрім того, в цій будівлі розташована кремлівська квартира президента держави-агресорки. Рустамова нагадала, що саме тут Путін приймав голову КНР Сі Цзіньпіна.
“Мабуть, тому в офіційному повідомленні Кремля подія названа замахом на президента”, — припустила журналістка.
Нагадаємо, раніше у Кремлі прокоментували нічну атаку 3 травня по головній резиденції російського диктатора Володимира Путіна. Там, звичайно, звинуватили в цьому Україну, яка нібито завдала удару безпілотниками.
Источник: www.tsn.ua