Атака на Кремль — які приміщення Путіна розташовані під куполом Сенатського палацу

У будівлі, над якою пролунали вибухи, розміщені робочі приміщення, які використовує Путін, а також його кремлівська квартира.

У Сенатському палаці Кремля, купол якого спалахнув після атаки дронів у ніч проти 3 травня, розташовані різні робочі кабінети президента РФ, зали засідань, а також його службова квартира.

Про це повідомляє незалежна журналістка Фаріда Рустамова у своєму Telegam-каналі Faridaily.

“Сенатський палац на кремлівському сленгу зазвичай називають просто “першим корпусом”. У цьому будинку розташована більшість робочих приміщень, які використовує Путін та його адміністрація”, — написала вона.

Тут розташовані робочі кабінети президента РФ, керівника адміністрації президента та його заступників, а також зали засідань.

“Пам'ятаєте історичне засідання Ради безпеки перед війною? Воно відбулося у Купольному, або Катерининському залі Сенатського палацу”, — пише Рустамова.

У Сенатському палаці Кремля президент РФ Володимир Путін проводив засідання Ради безпеки перед повномасштабним вторгненням в Україну / Фото: Telegram / faridaily

Окрім того, в цій будівлі розташована кремлівська квартира президента держави-агресорки. Рустамова нагадала, що саме тут Путін приймав голову КНР Сі Цзіньпіна.

“Мабуть, тому в офіційному повідомленні Кремля подія названа замахом на президента”, — припустила журналістка.

Нагадаємо, раніше у Кремлі прокоментували нічну атаку 3 травня по головній резиденції російського диктатора Володимира Путіна. Там, звичайно, звинуватили в цьому Україну, яка нібито завдала удару безпілотниками.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *