Атака дронів на Кремль — найімовірніша версія інциденту від Олега Жданова

Безпілотники, які з’явилися над головною резиденцією президента РФ, запускали дуже близько від Москви.

Поява над кремлівською резиденцією Путіна дронів повинна була показати неспроможність російської армії захистити навіть найбільшу святиню Росії — Кремль. Влаштувати диверсію могла “внутрішня фронда”.

Таку версію висловив в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, у владних кабінетах Кремля перебувають “люди, які хочуть сьогодні потопити Путіна і вони фактично розхитують трон, або спалюють ніжки, на яких він стоїть”. 

Саме ця, як називає цих людей Жданов, “внутрішня фронда”, намагається показати суспільству, що російська армія настільки деморалізована і має настільки низький бойовий стан, що неспроможна захистити навіть Кремль.

“Причому тут йдеться саме про стан армії, тому що москвичі спостерігають ущільнення протиповітряної оборони. Вони самі викладали в соціальних мережах “Буки”, “Тори”, які навколо Москви, і С-400, С-300, які в самій Москві. Весь світ спостерігав, як піднімали на адміністративні будівлі тактичні протиповітряні комплекси типу “Панцир-С1”. Цей випадок фактично руйнує взагалі якесь уявлення про збройні сили РФ. Це як коли Руст сів на Красній площі і всі зрозуміли, що Радянський Союз — це величезний міф, який можна подолати просто одномоторним літачком. Це те ж саме”, — вважає експерт. 

Водночас Олег Жданов вважає малоймовірним, що атаку дронів на Кремль було погоджено з Путіним, щоб на 9 травня реанімувати гасло: “Вставай, страна огромная”. На його думку, ця атака несе великі іміджеві втрати для Путіна та російської армії.

Окрім того, він повністю заперечив ймовірну причетність України до запуску безпілотників, що атакували Кремль.

“Для дрона такого розміру така відстань [з території України] є нездоланною. Стовідсотково дрони випускалися або за МКАДом або десь дуже близько від Москви. Я не думаю, що там всі дебіли. Тому що така щільність засобів ППО і жоден з них не підняв тривоги і не побачив цей дрон. Тому я думаю, що була команда не дивитися”, — зауважив Жданов.

“Залізобетонним” доказом причетності росіян експерт назвав відео, на якому видно, що на даху сидять два чоловіки в очікуванні “дива”. 

“Мабуть, вони там сиділи з вогнегасниками. Навіть немає фотографії даху, який горів. До речі, Красна площа закрита до 10 травня з 27 квітня. Тому я думаю, що це внутрішнє. Подивимось, до чого це призведе”, — резюмував він.

Нагадаємо, на опублікованому в соцмережах відео атаки невідомого безпілотника на московський Кремль видно, як двоє людей лізуть на купол Сенатського палацу.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *