Архієпископа Кентерберійського оштрафували за перевищення швидкості

Голова англіканської церкви їхав зі швидкістю 40 км/год.

Суд в Лондоні оштрафував архієпископа Кентерберійського Джастіна Велбі на понад 500 фунтів стерлінгів. Торік 67-річний голова англіканської церкви їхав на своєму Volkswagen Golf зі швидкістю 25 миль на годину (40 км/год) в зоні з обмеженням 20 миль на годину.

Про це повідомляє ВВС.

2 жовтня 2022 року під час руху його автомобіля набережною Альберта до офіційної резиденції в палаці Ламбет порушення правил дорожнього руху зафіксувала автоматична камера контролю швидкості.

Оскільки відтоді оплати штрафу не відбулося, голову англіканської церкви притягнули до відповідальності у судовому порядку за процедурою, яка передбачає можливість відповідача не приходити на слухання.

Судове засідання відбулося через кілька днів після того, як архієпископ Кентерберійський коронував короля Чальза ІІІ — у середу, 10 травня. Саме того дня він виступав у Палаті лордів, щоб засудити урядовий законопроект про нелегальну міграцію.

Суд зобов'язав пана Уелбі сплатити 300 фунтів стерлінгів штрафу, 120 фунтів стерлінгів компенсації і 90 фунтів стерлінгів судових витрат, а також додав три штрафні бали до його водійських прав.

Прессекретар архієпископа заявив, що той не знав, що справа може бути розглянута в суді.

“Він намагався вирішити це питання та сплатити штраф тричі. У нього є всі документи, щоб підтвердити, що він намагався заплатити. Схоже, помилка виникла через проблеми адміністрування”, — прокоментував ситуацію речник голови Англіканської церкви.

Нагадаємо, раніше британського прем'єр-міністра Ріші Сунака оштрафувала поліція Ланкаширу за те, що він не пристебнув ремінь безпеки, коли на задньому сидінні автомобіля знімав відео для соцмереж.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *