Арешт Путіна: влада ПАР офіційно виписала ордер – 1+1, новини ТСН

Влада ПАР зробила це тільки після того, як переконалася, що Путін не приїде на саміт БРІКС.

Міністерство юстиції Південноафриканської республіки (ПАР) надіслало запит на арешт російського диктатора Володимира Путіна до директора державного обвинувачення (NDPP) Шаміле Батохі.

Про це інформує видання News24.

Це сталося через два місяці після того, як Департамент міжнародних відносин і співробітництва ПАР направив своїм колегам із правосуддя ордер Міжнародного кримінального суду (МКС).

Ордер на арешт російського диктатора був виданий на підставі відповідальності Путіна за воєнні злочини, які Росія вчиняє під час вторгнення до України.

Прокуратура звернулася до суду, щоб влада ПАР була змушена заарештувати Путіна, якщо він приїде на саміт БРІКС, який має відбутися в Йоганнесбурзі.

Мін'юст попросив здійснити арешт на підставі ордера лише після того, як влада країни заявила, що Путіна на саміті не буде.

Нагадаємо, раніше пані посол України в ПАР Любов Абравітова заявила, що відмова російського диктатора Володимира Путіна їхати на саміт БРІКС у Південноафриканській республіці могла бути погоджена всіма членами організації.

Крім того, ми раніше інформували, що російський диктатор Володимир Путін не поїде в серпні до ПАР на саміт БРІКС, замість нього туди вирушить голова МЗС Сергій Лавров.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *