Главная » В Світі » Аптеки можуть продавати експрес-тести на Covid-19, приватні лабораторії можуть виконувати дослідження, – Ляшко

Аптеки можуть продавати експрес-тести на Covid-19, приватні лабораторії можуть виконувати дослідження, – Ляшко

Аптеки можуть продавати експрес-тести на Covid-19, а приватні лабораторії можуть робити тестування на коронавірусну хворобу, зокрема й проводити ПЛР-тести, повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Українці зможуть купувати тести на Covid-19 в аптеці, така можливість буде. Аптеки можуть закуповувати експрес-тести, приватні лабораторії можуть закуповувати тест-системи. Ніхто не забороняє проводити такі дослідження”, – сказав він на брифінгу в п’ятницю.

Ляшко зазначив, що “в аптеках можуть продаватися експрес-тести, і це питання суб’єкта господарювання, який володіє аптекою”. Головний санлікар додав також, що нині вже є приклади, коли приватні лабораторії здійснюють дослідження і видають результати.

“Головне, щоб вони дотримувалися вимог і звітували про кожен позитивний результат, щоб ми могли вчасно здійснити епідрозслідування”, – сказав він.

Загалом, за словами Ляшка, на сьогодні в Україні не повинно бути проблем із проведенням тестів на Covid-19.

“Лабораторії працюють не на повне завантаження, кожен випадок затримки видачі результатів буде розглянуто на національному рівні з ухваленням певних управлінських рішень”, – сказав він.

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*