Американська General Motors продала свою останню частку в автозаводі в Росії

Кілька років тому GM закрила автозавод у Петербурзі.

Американська компанія General Motors (GM) продає свій останній актив у Росії. Ідеться про 50% акцій спільного підприємства GM-Avtovaz, розташованого в Тольятті Самарської області. Покупець – російський «АвтоВАЗ», який є власником інших 50% акцій. Ціну угоди не розкривають.

В «АвтоВАЗі» зазначили, що автозавод «протягом певного періоду часу продовжить випуск і продаж автомобілів NIVA під маркою Chevrolet, а в подальшому автомобіль отримає беджі LADA. Ніяких змін для співробітників обох компаній не планується». Саму компанію GM-Avtovaz перейменують.

Читайте також:

General Motors відмовляється ввозити в Росію машини через обвал курсу рубля

Співпраця між російським та американським автовиробниками тривала понад 18 років. У General Motors також був автозавод в Санкт-Петербурзі, але 2015-го на тлі падіння продажів компанія його закрила та призупинила виробництво в Росії автомобілів Opel.

Зазначимо, що російська група «АвтоВАЗ» входить до складу Groupe Renault — транснаціональної групи підприємств і компаній із центральним офісом у Франції, яка виробляє кілька марок авто та має промислові об'єкти і комерційні установи в 134 країнах світу. Російський автоконцерн випускає автомобілі чотирьох брендів: LADA, Renault, Nissan, Datsun. Виробничі площі групи розташовані в Тольятті та Іжевську.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *