Американець плюнув в українця — суд покарав його ув’язненням та написанням есе — новини Світу

Українець попросив американця забрати своє сміття.

Американцю, який плюнув в українського іммігранта, суддя присудив незвичайне покарання. Чоловік має написати твір про труднощі мігрантського життя. Про це повідомляє видання New York Times.

Інцидент стався у Портленді, де українець попросив 37-річного місцевого мешканця прибрати за собою сміття. Той, у відповідь, плюнув йому в обличчя, порадив повернутися до своєї країни та пригрозив порізати його.

Читайте також:

Американця кинули за ґрати, бо він плюнув на узбіччя

Обвинувачений не визнав і не заперечив свою вину. Суддя постановив, щоб він має написати есе на 500 слів про труднощі мігрантів. Також чоловік отримав 90 днів ув'язнення, але їх він уже відсидів.

«Я не прошу вас зосередитися на якійсь конкретній країні. Я хочу, щоб ви уявили себе на їхньому місці та написали твір про перепони, які трапляються на їхньому шляху», — сказав суддя обвинувачуваному.

Суддя вважає таке покарання більш ефективним, аніж в'язниця чи випробувальний строк.

Читайте також:

Мосійчук плюнув в обличчя Капліну біля суду: зав'язалась бійка

Нагадаємо, 25 листопада Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині усунув студентку, яка виклала відео з ксенофобськими образами на адресу українки, з якою разом їхала в потягу. Студентка-медик з лайкою скаржилась на українку, яка зіпсувала їй поїздку, бо зайняла місце в потягу.

«Вчора українська к*рва, так звана *бана прибиральниця, зайняла моє місце в потягу, і взагалі, за*бала увесь, к*рва, відсік, щоб ніхто не міг сісти. Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити…Досить того, що вона була гладкою, але ще в неї була велика валіза, і вона нічого не розуміла», — скаржилась дівчина на відео. 

Відео

Кадар плюнув у бік арбітра під час матчу Ворскла — Динамо

Експерти Профутболу оцінили інцидент, що трапився під час матчу Ворскла — Динамо, у якому Кадар плюнув у бік арбітра після жовтої картки за фол. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *