25 швів на обличчі та майже втрачене око: в Австралії кенгуру напав на жінку, яка вигулювала собаку

Австралійка не звинувачує тварину.

В Австралії жінці наклали 25 швів на обличчя і вона майже втратила око після того, як на неї напав великий кенгуру під час вигулу собаки.

Про це пише CNN.

Напад стався поблизу популярної пішохідної стежки у місті Водонга, штат Вікторія. Діна відпустила собаку з повідка, і тут її домашній улюбленець почав переслідувати великого кенгуру-самця. Австралійка вирішила втрутитися і спробувати забрати собаку.

Вона повернула праворуч, коли кенгуру напав на неї ззаду, поваливши її на землю. Тварина почала стрибати по жінці. Діна вирішила здатися мертвою і «просто почекати, поки все закінчиться».

Врешті-решт це спрацювало, і кенгуру залишив її з кров'ю, що лилася з голови. Потім перехожий допоміг їй підвестися і відвіз до лікарні.

Діні наклали 25 швів до обличчя, і вона сказала, що ледь не втратила око Їй довелося перенести операцію на ногах, у неї ще є подряпини та порізи по всій спині та руках.

Читайте також:

У Льодовиковий період Австралією ходили величезні кенгуру. У них є унікальний "зв'язок" з пандами

Діна додала, що не звинувачує кенгуру, оскільки її собака переслідував його, викликавши напад.

«Кенгуру був абсолютно не винним, ми посягаємо на їхню екологію. Я могла відчути його паніку. Я справді відчувала його, бідолаха», – розповіла жінка.

Нагадаємо, в австралійському штаті Новий Південний Уельс невідомі вбили 20 кенгуру, задавивши їх машиною. Багато тварин були знайдені мертвими на газонах будинків місцевих жителів наступного ранку. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *