10-річний хлопчик зізнався мамі, що він гей: жінка з бойфрендом звірськи з нього знущалися

Дитина померла від голоду та травм.

Розлючені мама та її бойфренд заморили голодом і побили 10-річного хлопчика до смерті за те, що він здійснив камінгаут.

Ентоні Авалос розповів рідним, що він – гомосексуал. Про це пише dailystar.co.uk.

У відповідь, мама з коханим катували дитину до смерті і навіть змусили його братів і сестер перевіряти його, щоб переконатися, що він «залишається стояти навколішки».

33-річна Гізер Беррон та 37-річний Карім Лейва з Каліфорнії були звинувачені в тортурах і вбивстві першого ступеня маленького Ентоні в березні.

Карім Лейва у суді / Фото: Getty Images

Ентоні був побитий настільки, що не міг ходити і їсти самостійно. Він лежав непритомний на підлозі своєї спальні протягом декількох годин, і йому не було надано медичну допомогу.

Коронер повідомляє, що невинний хлопчик помер від голоду та удару тупим предметом по голові. Він також отримав черепно-мозкову травму та крововилив у мозок.

Ентоні жорстоко катували протягом тижня до своєї смерті 21 червня у його будинку в Ланкастері у пустелі Мохаві, на північ від Лос-Анджелеса, 2018 року.

Його мама збрехала і спробувала переконати чиновників, що Ентоні впав зі сходів.

Гізер Беррон у суді / Фото: Getty Images

Пара, яка утримувалась під вартою під заставу у 2 мільйони доларів кожен, 25 квітня була засуджена у Лос-Анджелесі без можливості умовно-дострокового звільнення.

Під час винесення вироку у вівторок суддя Сем Охта сказав: «Ентоні був безпорадною дитиною, яка залежала від підсудних у своїх основних фізичних потребах та емоційній підтримці. Натомість Ентоні був закатований і вбитий».

Близькі Ентоні давали свідчення в суді і благали суддю винести суворий вирок засудженій парі за їхній жахливий злочин.

Початковий заклик окружного прокурора округу Лос-Анджелес Джекі Лейсі до смертної кари врешті-решт був відхилений офісом нинішнього окружного прокурора Джорджа Гаскона.

Передбачається, що парі може загрожувати від 22 років до довічного ув'язнення у державній в'язниці. А ось бойфренда жінки можуть засудити на довше – від 32 років до довічного ув'язнення.

Після смерті Ентоні вісім інших дітей віком від 11 місяців до 12 років забрали з дому, і тепер про них піклуються окружні працівники служби захисту дітей.

Нагадаємо, у Великій Британії чоловік здійснив статевий акт із чайкою. Інцидент потрапив на камери відеоспостереження.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *