Європейський бізнес ризикує потрапити під санкції США — новини світу

Про небезпеку для великих компаній повідомляють німецькі медіа.

Американські обмеження, пов’язані з будівництвом газопроводу «Північний потік-2», можуть торкнутися європейських компаній, які долучилися до цього проєкту. Про таку перспективу повідомляє Інтерфакс із посиланням на німецьке видання Bild.

Німці пишуть про обмеження доступу на ринок США для фірм, які допомагають будувати «Північний потік-2». Як приклад наводиться швейцарська компанія Allseas, котра спеціалізується на укладанні під водою труб і кабелів. Під загрозою перебувають і кілька німецьких компаній, які співпрацюють з «Газпромом». Сенатори в разі включення відповідних положень до військового бюджету Сполучених Штатів, покарають ці підприємства вже у грудні цього року. При цьому Bild посилається на власні джерела, а також публічний виступ керівника сенатського комітету з міжнародних справ Джима Ріша.

Про подібне наприкінці листопада повідомляло видання Defense News, при чому також із посиланням на Ріша. Той пояснив, що положення про санкції проти компаній, що беруть участь в «Північному потоці-2» буде додано до законопроекту про військовий бюджет США з тієї причини, що на підготовку окремого санкційного документа немає часу, бо трубопровід, швидше за все, добудують у найближчі декілька місяців. Однак неназваний співрозмовник Bild заявив, що метою цих заходів є повне припинення будівництва. «Якщо ніхто нічого не буде робити, то ніхто і не постраждає», — наводять його слова журналісти.

Відео

Парламент Німеччини проголосував за захист російського газопроводу "Північний потік — 2"

Бундестаг ухвалив нове газове законодавство ЄС для ще недобудованих газогонів. Але з певними поправками, які дозволяють прибрати останні бар'єри для завершення будівництва газопроводу в обхід України. Зокрема, зробили виняток для частини газогону, що прокладається в територіальних водах. Цим скористається "Газпром", бо 12 миль "Північного потоку — 2" пролягають під водою.    

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *