Єврокомісію очолила міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн — новини Світу

За це проголосували понад 400 комісарів.

Європейський парламент на пленарному засіданні затвердив склад Єврокомісії на нову п’ятирічку. Очолить вищий орган виконавчої влади Європейського союзу міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн.

EU Parliament approves new EU Commission led by Ursula von der Leyen pic.twitter.com/mOitCWbpdK

— ANADOLU AGENCY (ENG) (@anadoluagency) November 27, 2019

За запропонованих комісарів висловився 461 депутат, проти — 157, утрималися — 89. Всього в голосуванні брали участь 707 парламентаріїв.

Нова Єврокомісія зможе стати до виконання своїх обов’язків 1 грудня, через місяць після раніше призначеного терміну.

Нагадаємо, 30 вересня комітет з правових питань Європарламенту відхилив кандидатури єврокомісарів від Угорщини та Румунії через конфлікт інтересів. Зокрема, євродепутати вважають, що кандидат від Угорщини Ласло Трочані, який був запропонований на посаду комісара з розширення ЄС, не зможе поєднувати посаду з роботою в його юридичній фірмі. Щодо представниці Румунії Ровани Плумб, яка була кандидаткою на посаду комісара з питань транспорту, євродепутати були занепокоєні її кредитами на суму майже мільйон євро.

Пізніше євродепутати відхилили кандидатуру француженки Сільві Гулар, яка претендувала на посаду єврокомісарки з промислової політики та цифрового ринку. Причиною цього також послугував імовірний конфлікт інтересів. Після цього президент Франції Еммануель Макрон розкритикував фон дер Ляєн за такий результат голосування.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *