ЄС готовий спростити візовий режим в Білоруссю

Конкретні дати там не називають.

Рада Євросоюзу готова підписати з Білоруссю угоду про спрощення візового режиму.

Про це йдеться в її рішенні, яке опубліковане на сайті офіційного журналу ЄС.

У ньому зазначається, що Брюссель схвалить спільну декларацію, що додається до цієї угоди, а голова ради ЄС може призначити особу, яка підпише угоду. Коли саме це відбудеться, в документі не уточнюється.

Нагадаємо, Росія намагається активно розпочати процес інтеграції та об’єднання із Білоруссю. На противагу цьому президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив заручитись підтримкою на Заході, де його вже тривалий час називають «останнім диктатором Європи», критикують за порушення прав людини в країні та навіть щороку подовжують санкції як проти Лукашенка і його соратників, так і проти білоруських компаній.

ТСН.ua розповідає, як Лукашенко намагається поліпшувати відносини із країнами Європи та США, навіщо він це робить і якою є реакції Росії.

Відео

Володимир Зеленський зустрівся з президентом Білорусі: про що говорили

Фаєри, звільнення журналіста та навіть пропозиція провести Олімпіаду. Такою була перша зустріч Олександра Лукашенко і Володимира Зеленського. На форумі регіонів України та Білорусі у Житомирі два президенти поспілкувалися тет-а-тет, багато жартували на публіку та говорили про відкриті кордони між країнами.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *