ЄК виділяє €66 мільйонів на програму співпраці України з Угорщиною, Словаччиною та Румунією

Європейська комісія виділить понад 66 млн євро в рамках першої програми європейської транскордонної співпраці Interreg NEXT для партнерства України з Угорщиною, Словаччиною та Румунією в галузях охорони здоров’я, довкілля та ефективного державного управління.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі ЄК.

«Ця програма є частиною загальної підтримки та непохитної солідарності ЄС щодо України. У рамках Interreg NEXT ЄС допоможе Україні та прикордонним державам-членам протистояти спільним викликам і використовувати спільні можливості. Україна є частиною європейської родини, і це ще один відчутний знак співпраці на спільному шляху вперед», — заявила єврокомісар з питань регіонального розвитку і реформ Еліза Феррейра.

Єврокомісія виділить понад 66 млн євро в рамках першої програми європейської транскордонної співпраці Interreg NEXT для партнерства України з Угорщиною, Словаччиною та Румунією в галузях охорони здоров’я, довкілля та ефективного державного управління.

«Програма також сприятиме узгодженню стандартів держав-членів ЄС та України щодо ефективного державного управління. Проєкти сприятимуть правовому та адміністративному співробітництву для вирішення спільних перешкод у прикордонних регіонах, сприяючи співробітництву між громадянами, громадянським суспільством та установами», — заявили в ЄК.

Зазначається, що на період 2021-2027 років майже 600 мільйонів євро буде надано п’яти програмам Interreg для підтримки заходів транскордонного та транснаціонального співробітництва між державами-членами та Україною.

Як повідомляв Укрінформ, нещодавно Єврокомісія оголосила про намір наступного року надавати Україні стабільне фінансування в обсязі 1,5 млрд євро щомісяця, щоб разом із іншими міжнародними партнерами та фінансовими інституціями забезпечити дієздатність Української держави.

Європа

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *