Скільки коштує деревина горіха на електронних торгах? » Інформаційні новини світу
Главная » Україна » Скільки коштує деревина горіха на електронних торгах?

Скільки коштує деревина горіха на електронних торгах?

Деревина горіха належить до категорії цінних порід дерева. За шкалою Бринеля твердість матеріалу оцінюється в 5 балів. А це значно вище, ніж у дуба. Цю сировину обирають більшість майстрів та виробництв за її відмінні експлуатаційні характеристики, благородний малюнок. Раніше купити деревину горіха можливо було через прямі постачі. Але така практика не була дієвою. Нерідко вартість сировини була невиправдано завищеною, а більшість прибутків за збут уходила в тінь. 

Скільки коштує деревина горіха на електронних торгах?

Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Придбати деревину, в тому числі й горіха, можливо на офіційних аукціонах, які проводяться в рамках системи Прозорро. Така практика відкриває безліч можливостей як для продавців, так і для покупців. Це дає змогу встановлювати на сировину адекватні ціни, а всі дії відбуваються прозоро й процес продажу-купівлі є цілком безпечним. 

Особливості деревини горіха

Деревина горіха цінується в усьому світі за її переваги й відмінні властивості. Так готова сировина відрізняється гнучкістю, пластичністю та помірною щільністю. При цьому деревина міцна, піддається обробці оліями, лаками. Працювати з горіхом легко, обробляти його можливо з використанням цвяхів, саморізів, клею і так далі. 

Вражають і естетичні показники сировини. Колір масиву здатен змінюватися під різними кутами освітлення. При цьому деревина напрочуд стійка до ультрафіолету й здатна зберігати унікальний відтінок протягом дуже тривалого часу. 

З чого складається вартість?

З 1 липня 2021 року на законодавчому рівні внесено зміни, які стосуються продажу деревини. Різноманітну корисну інформацію про купівлю та продаж необробленої деревини різних порід на електронних торгах можна знайти на сайті https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/zahalna-informatsiya-dlya-uchasnykiv-rynku/

Торги вже декілька років ведуться через систему держзакупівель Прозорро. Щоб взяти участь в аукціоні, треба зареєструватися на офіційному порталі, акредитованому системою Прозорро. Одним з таким майданчиків, якому довіряють більшість продавців та покупців, є Українська Універсальна Біржа. Саме тут проводиться більшість аукціонів з продажу деревини горіха. 

Зареєструватися в системі може кожен, хто бажає взяти участь в такому аукціоні. Торги ведуться кожного кварталу. Про дату та час аукціону організатори попереджають заздалегідь, для цього варто оформити інформаційну розсилку новин УУБ. 

Купувати деревину горіха через біржу – вигідна пропозиція. Адже аукціон проходить в режимі онлайн, його результати оголошуються після закінчення. Головна перевага таких торгів – вигідні умови й прийнятна ціна. Вартість деревини складається з таких показників, як: 

  • якість матеріалу; 
  • регіон вирощування дерев; 
  • експлуатаційні характеристики. 

Ціна завжди формується за зрозумілим алгоритмом. На платформі представлена велика кількість лотів, серед яких неодмінно знайдете той, що буде відповідати всім критеріям пошуку. Переможцем аукціону стає той, хто запропонує найбільшу вартість за товар. 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*