Главная » Україна » Програмні рішення для автоматизації бізнес-процесів

Програмні рішення для автоматизації бізнес-процесів

На ринку України існує велика кількість програм для автоматизації бізнес-процесів і точно проводити управлінський облік. Безсумнівно про головне лідера відомо кожному підприємцю і бухгалтеру. Однак сьогодні мова піде про продукт, який складає йому головну конкуренцію – BAS ERP.

Програмні рішення для автоматизації бізнес-процесів
Програмні рішення для автоматизації бізнес-процесів

BAS ERP – це абсолютно нове покоління з сучасних систем управління, яке було розроблено з урахуванням досвіду європейських колег і адаптовано під український ринок. У сьогоднішній статті ми говоримо про нього і про конфігурацію BAS КУП. Такі програми можна купити в компанії “НЕТСОФТ”, яка входить у Громадську організацію “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” (САБ).

Компанія “НЕТСОФТ” спеціалізується на продажу програм BAS. Для управління бізнесом пропонуються такі програми:

BAS КУП – комплексне рішення з широким функціоналом, які спрямований на розкриття основних питань – управління та облік на підприємстві. За допомогою даної конфігурації можна легко організувати єдину інформаційну систему і управляти практичними всіма аспектами діяльності підприємства – від малого до середнього.

BAS ERP використовується виключно у великих компаніях і має ще більш широкий функціонал, який дозволяє керувати всіма аспектами в розрізі однієї конфігурації.

Тобто, грубо кажучи. BAS КУП – це скорочена по функціоналу версія BAS ERP, яка призначена для середнього і малого бізнесу.

Основний функціонал конфігурацій:

Управління:

  • всіма етапами закупівель: від планування до формування замовлення. відстеження його шляху і надходження на склад. Функція планування допомагає рівномірно розподіляти кошти і уникнути надлишку або нестачі товарів. Формується за допомогою великої кількості даних, в тому числі про продажі, сезонності, найбільшого прибутку і т.д.
  • BAS КУП і BAS ERP дозволяють в єдиному інформаційному полі повністю управляти бюджетуванням однієї або декількох компаній
  • персоналом. Починаючи від розрахунку заробітної плати і закінчуючи мотиваційними програмами, відстеженням результатів і т.д.
  • повний цикл управління продажами, як оптовими, так і роздрібними
  • складом і всіма запасами, проведення інвентаризацій і т.д.
  • в BAS КУП і BAS ERP можна управляти витратами, розраховувати собівартість товарів
  • управління виробництвом. Функція доступна в обох конфігураціях, проте має свої відмінності, сформовані з урахуванням масштабності підприємства.
  • взаємовідносинами з клієнтами. У програма фіксуються абсолютно всі дані, які вам необхідно внести, з усіма угодами і супроводжуючі документи. Присутній програма лояльності, яка може прив’язуватися конкретно до вибраного клієнта.

BAS КУП і BAS ERP це унікальні продукти на ринку України, які сміливо крокують в ногу з часом і повністю задовольняють запити сучасного бізнесу.

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*