Посібники з української мови: на варті знань та гарних оцінок » Інформаційні новини світу
Главная » Україна » Посібники з української мови: на варті знань та гарних оцінок

Посібники з української мови: на варті знань та гарних оцінок

Навчання в школі – це дуже складний процес, який вимагає напруження всіх сил школяра. В 5 класі учні вивчають українську мову, математику, зарубіжну літературу, історію України, природознавство та інші предмети. Кожен з них по своєму важливий та по своєму важкий. Українська мова багата розмаїттям правил та вправ. Спочатку учні виконують завдання на уроці, а дома закріплюють здобуті знання виконанням «домашки». Природньо, що з виконанням деяких домашніх вправ можуть бути проблеми. Вирішити їх допоможуть підручники гдз українська мова 5 клас, які ви можете знайти на нашому сайті.

Практика – основа навчання

Готові домашні завдання допоможуть з практикою, яка, як відомо є основою усього. Чим більше учень виконує різних завдань, тим кращими є його знання конкретного предмету.

Посібники з готовими рішеннями допоможуть швидко перевірити правильність виконання вправ і звільнити час для більш цікавих занять – занять спортом та зустрічей зі своїми друзями.

Завдяки розв’язникам учень буде отримувати гарні оцінки з української мови. Це підвищить його мотивацію до вивчення предмета.

Які посібники є на нашому сайті

На нашому сайті є розв’язники до підручників авторів Заболотного, Глазової, Єрмоленка 2013 і 2018 років випуску. Відповіді до всіх прав не містять помилок, в тому числі і друкарських, так як перевірені кращими вчителями та методистами України.

Всі розв’язники представлені в електронному вигляді, адаптованому до перегляду на мобільних пристроях – смартфонах і планшетах. Тому переглядати матеріали сайту можна будь-де – сидячи біля дому на лавці, перебуваючи в громадському транспорті і т. д.

Як правильно користуватися

Для того, щоб знайти відповідь на задану вчителем вправу, слідуйте такому алгоритму:

  1. Знайдіть посібник, який відповідає конкретно вашому підручнику;
  2. Перейдіть до відповідного розділу, а потім – до параграфу;
  3. Виберіть вправу та прочитайте відповідь до неї;
  4. Постарайтеся зрозуміти логіку, як була отримана відповідь.
  5. Тільки після цього перепишіть відповідь у зошит.

Готові домашні завдання допоможуть краще засвоїти кожну змістовну лінію предмету. Таких змістовних ліній чотири: мовна, соціокультурна, стратегічна і мовленнєва.

Вивчення української мови базується на 4 китах: це письмо, аудіювання, говоріння, читання. Готового рішення про всім цим складовим не існує, оскільки розумова діяльність – річ індивідуальна.

Виконання вправ з використанням ГДЗ допоможе учневі краще зрозуміти теми з усіх вищезгаданих напрямків. Як кажуть, дорогу осилить той, хто йде!


No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*