Лукашенко погрожує відкрити «український фронт». Що це означає? » Інформаційні новини світу
Главная » Україна » Лукашенко погрожує відкрити «український фронт». Що це означає?

Лукашенко погрожує відкрити «український фронт». Що це означає?

Лукашенко погрожує відкрити «український фронт». Що це означає?

01.10.2021 09:30

Укрінформ

Останні дії самопроголошеного президента Білорусі роблять його фактором військової небезпеки

Лукашенко зробив агресивну заяву, яку можна вважати проголошенням офіційного військового союзу двох диктатур проти України.

Під час наради з силовиками в понеділок, 27 вересня, самопроголошений президент Білорусі анонсував відкриття «нового фронту» – з Україною. Він заявив, що Білорусь разом із Росією мають «вжити якихось дій» у відповідь на «розміщення баз США на території України». Ця агресивна заява є цілком безпідставною, оскільки жодних військових баз країн-членів НАТО на українській території поки немає. А тим більше, Україна не давала будь-яких приводів для білорусів, аби робити подібні випади.

На відміну від попередніх звичайних «жахалок», які Лукашенко полюбляє вживати у своїх промовах, остання була скоординована з Москвою. Кремлівський прессекретар Дмітрій Пєсков пізніше підтвердив, що тема потенційного розширення НАТО на територію України неодноразово обговорювалася між Путіним та Лукашенком, а для Москви таке розширення означатиме «перетин червоної лінії». І що Росія та Білорусь дійсно вживатимуть заходів для «забезпечення безпеки двох держав».

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*