Київрада: призначення Крищенка, опалювальний сезон, захоплення столичних земель

Київрада: призначення Крищенка, опалювальний сезон, захоплення столичних земель

23.09.2021 19:00

Укрінформ

Сесія Київради 23 вересня ухвалила ряд рішень соціального й екологічного характеру

На сесії Київської міської ради у четвер, 23 вересня депутати розглянули ряд важливих для столиці рішень. Обговорювали те, як проходитиме опалювальний сезон, як не допустити захоплення столичних земель та облаштувати в місті нові зелені зони.

Відкриваючи сесію, київський міський голова Віталій Кличко наголосив, що у зв’язку із входженням столиці в опалювальний сезон уряд повинен зафіксувати ціну природного газу для бюджетних установ (до кінця опалювального сезону) на рівні 11,2 грн за 1 м³ замість ринкових 35 гривень.

«Технічно до відкриття опалювального сезону ми готові, сказав Кличко. – Але є інші виклики, які роблять ситуацію близькою до критичної. Це – високі ціни на газ, перекладені на місцеве самоврядування тарифи та відсутність законодавчої бази для забезпечення роботи теплопостачальних компаній». Мер повідомив, що звернувся до прем’єр-міністра з пропозиціями, підготовленими Асоціацією міст України. І прем’єр має відреагувати на них під час «Години уряду» в парламенті. 

НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ В КМДА

Одним із пунктів порядку денного сесії було призначення заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень екскерівника поліції Києва Андрія Крищенка.

«Андрій Крищенко – патріот, справжній боєць за Україну і професіонал з принципами. Він понад п’ять з половиною років очолював столичну поліцію – в непростий час і в непростих умовах. Від реформування міліцейської системи в сучасну поліцію до забезпечення правопорядку в столиці», – представив Кличко кандидата в свої заступники. Депутати підтримали кандидатуру Крищенка на посаду заступника голови КМДА. За це рішення проголосував 91 депутат з 99 присутніх у залі. На цій посаді Андрій Крищенко відповідатиме за питання муніципальної безпеки, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, територіальної оборони та взаємодії з правоохоронними органами. 

ЗАХОПЛЕННЯ СТОЛИЧНОЇ ЗЕМЛІ

Окрім того, Київрада звернулася до Київської облради, Офісу генерального прокурора, НАБУ, Головного управління СБУ в місті Києві та територіального управління ДБР з приводу протиправного вилучення земель територіальної громади Києва та намагання у позаправовий спосіб змінити межі столиці.

За словами міського голови, з 1989 року і до сьогодні встановлені межі міста Києва не змінювалися. Зокрема, восени 2019 року було віднайдено межу Києва. Всі оригінали документів є в наявності. Проте Держгеокадастр протягом двох років не вносить існуючу межу міста Києва до Державного земельного кадастру, незважаючи на численні звернення Київради.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *