Гібридна домовленість США та Німеччини, Батумська декларація та контрнаступ Росії » Інформаційні новини світу
Главная » Україна » Гібридна домовленість США та Німеччини, Батумська декларація та контрнаступ Росії

Гібридна домовленість США та Німеччини, Батумська декларація та контрнаступ Росії

Гібридна домовленість США та Німеччини, Батумська декларація та контрнаступ Росії

Три події світу

26.07.2021 11:29

Укрінформ

Німеччина та Сполучені Штати освятили завершення будівництва NordStream2 під гаслами сприяння Україні та боротьби з кліматичними змінами

Президенти Грузії, Молдови та України підписали Батумську декларацію, підтвердивши прагнення до європейської інтеграції трьох держав. Росія продовжила просувати тези статті Путіна про історичну єдність росіян та українців – звісно, на власний манер.

Принцип «Нічого без України про Україну» підважили з високим рівнем пафосу найпотужніші країни світу та Європи – спільною декларацією, у який йдеться про готовність підтримувати суверенітет України та опиратися кліматичним змінам. Проте її не надто прихований основний зміст – згода на завершення будівництва NordStream2, у якому зацікавлена Німеччина. Вона декларує готовність в разі використання Росією енергетичних ресурсів як зброї ініціювати проти неї санкції на національному та європейському рівнях. Як і у 2014 році, демократична адміністрація (цього разу Байдена) переклала відповідальність на своїх європейських партнерів. Наскільки ефективними будуть дії Німеччини в разі необхідності – питання риторичне. Обіцяна Україні фінансова допомога може досягнути розмірів 1 мільярду доларів та має бути спрямована на розвиток альтернативних джерел енергетики, що у нинішніх реаліях виглядає маловірогідним сценарієм. Офіційний Київ оголосив про наміри провести консультації з Європейською Комісією та ФРН щодо загроз з боку NordStream2, отримавши підтримку з боку Польщі та Литви. Запрошення Володимира Зеленського до Вашингтону на 30 серпня навряд чи заспокоїло українське керівництво.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*