Фіксація і документування російських злочинів: важливий крок до виявлення винних та їх покарання

Фіксація і документування російських злочинів: важливий крок до виявлення винних та їх покарання 18.03.2023 09:52 Укрінформ Про які російські злочини йдеться у презентованій Комісією ООН доповіді.

Незалежна міжнародна комісія з розслідування порушень в Україні (The Independent International Commission of Inquiry on Ukraine) є унікальним інструментом міжнародної спільноти з розслідування вчинених у ході російської агресії злочинів. Зібрані нею докази та висновки можуть братися за основу урядами та організаціями при оцінці війни в Україні та масштабів вчинених злочинів і, вочевидь, будуть використані у майбутніх судових розглядах над російськими воєнними злочинцями. Що не менш важливо – Комісія також вповноважена на встановлення осіб та структур, відповідальних за вчинені злочини, а також вироблення рекомендацій.

16 березня Комісія з розслідування порушень в Україні презентувала доповідь про основні результати роботи від початку виконання свого мандату у березні 2022 року. Укрінформ пропонує ознайомитися з цим, поза всякими сумнівами, важливим документом, який у понеділок буде офіційно буде презентований Раді ООН з прав людини.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *