Енергетичний фронт: росія продовжує терор

Енергетичний фронт: росія продовжує терор 22.10.2022 18:24 Укрінформ Країна-терорист знову масово обстріляла критичну інфраструктуру України. Що відомо на зараз

У суботу, 22 жовтня, Росія знову масово обстріляла об’єкти енергетичної інфраструктури України, цілячись в регіональні вузлові електропідстанції. У південних регіонах уражено 4 об’єкти критичної інфраструктури.  Наразі в частині областей відсутнє електро- та водопостачання. За даними Укренерго, масштаб пошкоджень аналогічний або навіть більший за наслідки російської атаки 10-12 жовтня. Загалом за даними Офісу Президента унаслідок ракетного удару  російських військ по енергетичних об’єктах України вранці 22 жовтня без електропостачання залишилися майже півтора мільйона споживачів.

Як повідомив у Телеграмі заступник керівника ОП Кирило Тимошенко, «внаслідок ракетних ударів в Хмельницькій області відключено 672 000 абонентів, в Миколаївській — 188 400, у Волинській області — 102 000, в Черкаській — 242 000, в Рівненській — 174 790, в Кіровоградській — 61 913 та Одеській — 10 500».

Кирило Тимошенко

За останніми офіційними даними зафіксовані такі руйнування та пошкодження:

Рівненщина

Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль наголошує, що наразі уже відновлено електропостачання в частині Рівного. Вранці ворог завдав ракетних ударів по електропідстанції. Обійшлося без жертв.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *