Українське сучасне мистецтво та геніальна архітектура Захи Хадід: Яна Руснак представить свої картини в останньому творінні геніальної архітекторки

фотогалерея

КИЇВ. 4 вересня. УНН. 6-го вересня стартує персональна виставка українського художниці Яни Руснак в останньому геніальному архітектурному творінні Захи Хадід – «Me Dubai by Melia», передає УНН.

Деталі

Виставка «Мистецтво у відтінках золота» демонструє яскравий анімалізм і абстрактні елементи, що символізують людські амбіції та життєствердну енергію. Взаємодія контрастних кольорів і незліченних трикутників утворює захопливу мозаїку в роботах Яни Руснак. Виставка представлена творчою агенцією Skaya та проходитиме в районі художньої галереї ME Dubai на 3-му поверсі, і вхід вільний для відвідувачів із четверга, 7 вересня, до понеділка, 9 жовтня 2023 року.

ME Dubai — це перший ME від Meliа на Близькому Сході, спроектований покійною і відомою архітекторкою Захою Хадід. ME Dubai знаходиться в захоплюючій будівлі The Opus by Omniyat. Єдиний проект готелю, де вона власноруч розробила інтер’єри та екстер’єри. Готель ME Dubai розташований у центрі району Бурдж Халіфа, одного з найжвавіших районів міста.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *