Главная » Суспільство » У Помпеях після реставрації відкрилися три будинки часів виверження вулкана

У Помпеях після реставрації відкрилися три будинки часів виверження вулкана

фотогалерея

КИЇВ. 21 лютого. УНН. В Італії археологічний парк Помпеї оголосив про відкриття для туристів трьох важливих будинків в місті – Casa degli Amanti, Casa del Frutteto і Casa della Nave Europa. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт парку.

Так, після шести років реставрації, знову відкриті для туристів будівлі знищеного два тисячоліття тому міста Помпеї. Варто зазначити, що активні реставраційні роботи йдуть в Помпеях з 2014 року.

Casa degli Amanti, також відомий як “Будинок закоханих”, був виявлений під час розкопок в 1933 році, а в 1980 році він отримав значні пошкодження в результаті землетрусу і був закритий на реставрацію. Це єдиний будинок в Помпеях, другий поверх якого зберігся майже повністю. Будівля першого століття до нашої ери, яка, як вважають дослідники, була борделем, прикрашена зображеннями з різними сценами з життя, пейзажами і рибами.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Pompei, riapre dopo 40 anni la Casa degli Amanti. “Amantes, ut apes, vitam melitam exigunt” (Gli amanti conducono, come le api, una vita dolce come il miele). Ph @cesareabbate. . . Pompeii, the House of Lovers reopens after 40 years. Ph Cesare Abbate

Публікація від Pompeii (@pompeii_parco_archeologico) 19 Лют 2020 о 4:45 PST

У будинку також є латинський напис біля входу: “Amantes, ut apes, vitam mellitam exigunt. Velle”, що означає:” Люблячі, як бджоли, живуть солодким як мед життям. Нехай буде так”.

Casa della Nave Europa – Будинок корабля “Європа” – використовувався як будова для домашньої худоби. Сучасна назва будинку походить від зображення, вигравіруваного на північній стіні будівлі. На малюнку можна побачити вантажне судно під назвою “Європа”, по боках якого знаходяться менші судна.

Casa del Frutteto – Будинок саду – являє собою будову з атріумним (внутрішній світловий двір житла, звідки були виходи в усі інші приміщення – ред.) плануванням і зеленою зоною всередині. Будинок був вперше виявлений в 1913 році і отримав свою назву завдяки барвистим фрескам, що зображують сади на стінах кубікули – невеликі приватні кімнати давньоримських будівель. Декоративні сади, зображені на стінах для розширення візуального простору кімнат, були характерні для багатьох будинків стародавнього міста.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Pompei. Riaperta casa del Frutteto. Ph Cesare Abbate. . . . Pompeii. Reopened house of the Orchard. Ph Cesare Abbate.

Публікація від Pompeii (@pompeii_parco_archeologico) 20 Лют 2020 на 5:27 PST

Подивитися цю публікацію в Instagram

Pompei. Riaperta casa del Frutteto. Ph Cesare Abbate. . . . Pompeii. Reopened house of the Orchard. Ph Cesare Abbate.

Публікація від Pompeii (@pompeii_parco_archeologico) 20 Лют 2020 о 3:05 PST

Відзначимо, що Помпеї зруйнувало виверження вулкана Везувій. У 79 році нашої ери місто покрив густий шар вулканічного попелу, який і зберіг до нинішніх днів будівлі.

Церемонія відкриття будинків пройшла за участю міністра культурної спадщини і туризму Італії Даріо Франческіні.

Як раніше повідомляв УНН, в Києві після реставрації відкрили храм Спаса на Берестові.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*