У музеї війни у Києві планують демонтаж радяської символіки

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Національний музей історії України у Другій світовій війні планує прибрати усі імперські та радянські символи з постаментів та перетворити існуючий меморіальний комплекс на музей української пам’яті та перемоги. Для втілення цих планів шукають меценатів. Про це наглядачі за музеєм розповіли на сторінці музею у фейсбуці, пише УНН.

Цитата

«Демонтаж радянської символіки – це лише один, хоч і надзвичайно важливий етап трансформації та переозначення всього Музею. Так би мовити, його візуальна частина. У планах – зміна назв установи та скульптури. Також буде оновлена структура Музею, відкриті нові експозиційні площі. Із грандіозних планів – прибрати всі символи, які транслюють імперські наративи та перетворити комплекс на музей української пам’яті та перемоги. .… Сподіваємося, що діяльність Музею зацікавить широке коло меценатів і всі наші плани будуть втілюватися швидше», – поділились планами працівники музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві монумент “Батьківщина-мати” перейменують на “Україна-мати” 

Нагадаємо

Демонтувати радянський герб з монумента “Батьківщина-мати” почали ще наприкінці липня. А 6 серпня на місці радянського герба з’явився тризуб. Його підняли до щита монумента та почали роботи із закріплення. Закінчити декомунізацію постаменту пообіцяли до Дня Незалежності, 24 серпня.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *