У Чорному морі росіяни тримають два ракетоносії та три десантних кораблі: залишається загроза ударів

КИЇВ. 4 серпня. УНН. В акваторії Чорного моря перебувають два російських ракетоносії, а також три десантних кораблі та угруповання чорноморського флоту російської федерації. Як повідомив під час брифінгу речник Одеської ОВА Сергій Братчук, залишається високою загроза ракетних ударів, передає кореспондент УНН.

Цитата

“Ймовірність ракетних ударів залишається високою, тому що наша лінія фронту проходить через море, а в акваторії Чорного моря знаходяться два ракетоносії. Це ракети оперативно-тактичного рівня морського базування типу “Калібр”. І є ще три великих десантних кораблі, а також угруповання чорноморського флоту російської федерації, яке курсує вздовж узбережжя Криму, у бік російського Новоросійська. Там кількість кораблів то збільшується, то зменшується, але іноді там знаходиться від 15 до 18 кораблів”, – зазначив Братчук.

Деталі

Він додав, що така ж сама ситуація спостерігається і в Азовському морі, оскільки це все південний напрямок.

Доповнення

Як писав УНН, корабельне угруповання ворожого флоту в Чорному морі складається з 13 бойових кораблів та катерів, що укриваються в ракетобезпечних районах. З них 2 носії 16 «Калібрів» та 3 вдк.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *