Соліст гурту Kozak System розповів, як поєднує службу в поліції та концерти на підтримку українців

фотогалерея

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Соліст гурту Kozak System Іван Леньо продовжує служити в Патрульній поліції. Про це він сам розповів під час туру “Співай заради перемоги”, організованому у співпраці з благодійним фондом “МХП-Громаді”, передає УНН.

Деталі

Спецпідрозділ, в якому служить Леньо, зараз перебуває на передовій під Бахмутом. Соліст Kozak System розповів, що гурт часто їздить туди та привозить необхідні речі.

Разом з тим нині гурт Kozak System дає низку вуличних концертів у невеликих громадах України, аби підтримати, замотивувати та об’єднати українців. Однак у перші місяці повномасштабної війни робити концертні акції учасники гурту вважали недоречним. Леньо каже — відновити концертну діяльність їх підштовхнули друзі.

Цитата

“На третій місяць війни ми вважали, що робити якісь концертні акції – недоречно. Тому не грали. Я служив і служу в Патрульній поліції. І поки була активна фаза війни в Київській і Сумській областях, а хлопці волонтерили, ми взагалі не бачилися. Тож про концерти не йшлося.

Але врешті вирішили зіграти один пробний концерт. Нас підштовхували й наші друзі, які наполягали: “Хлопці, музика потрібна зараз. Ми не говоримо про розважальність, а про тепло, яке ви, митці, люди такої щирої душі, маєте нести”. Тому що багато людей боїться. Хтось не розуміє, що йому робити персонально під час цієї війни. Бо в багатьох на руках діти, хворі батьки, якісь життєві умови, які не дозволяють воювати, волонтерити, але ж все одно людина переживає і хоче бути дотична до руху спротиву. Тож саме цей мотив “долучити людей до руху спротиву” ми й заклали як основний в наших поїздках та народному вуличному турі”, — розповів Іван Леньо.

Нагадаємо

У жовтні Kozak System об’єдналися з благодійним фондом “МХП-Громаді” та організували тур невеликими населеними пунктами України “Співай заради перемоги”. Гурт вже відіграв низку концертів: в Ромнах, Ладижині, Катеринополі, Вендичанах, Теофіполі, Білому Камені, Колках, Миронівці, Мирному, Каневі. Далі музиканти планують відвідати Умань, Одесу, Білу Церкву та міста Львівської області.

Довідка

«МХП-Громаді» – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *