Главная » Суспільство » Німецький піаніст проводить марафон на підтримку безробітних музикантів під час карантину

Німецький піаніст проводить марафон на підтримку безробітних музикантів під час карантину

КИЇВ. 31 травня. УНН. Німецький піаніст російського походження Ігор Левіт в суботу, 30 травня, почав грати зі студії в Берліні одну з найдовших п’єс в історії музики: Vexations (дослівно: “досада”, “роздратування”) французького композитора Еріка Саті, написану в кінці XIX століття. Про це повідомляє УНН з посиланням на dpa і DW.

Музичний твір побудовано з використанням основної теми і двох варіацій, які піаніст за задумом композитора повинен повторити 840 раз. Тривалість Vexations близько 20 годин.

Концерт розпочався 30 травня о 15:00 за київським часом і закінчиться 31 травня близько 11:00. Своїм виступом піаніст хоче привернути увагу до скрутного становища музикантів під час карантину.

“Це час для нас, людей мистецтва, жорстоко: фізично, розумово і емоційно. І тому я думаю, що ця робота так добре підходить, щоб звернути увагу на стан, в якому ми перебуваємо”, – заявив Ігор Левіт.

Під час концерту з піаністом перебувають лікар і звукорежисер. Після Левіт виставить на аукціон 840 нотних листів, виручка від продажу яких піде на підтримку музикантів, які залишилися без роботи.

Ігор Левіт народився в Нижньому Новгороді (Росія), в віці восьми років переїхав разом з родиною до Німеччини.

Під час пандемії коронавірусу і карантину в Німеччині, він почав регулярно транслювати в Twitter і Instagram свої домашні концерти.

2 квітня піаніст зіграв в офіційній резиденції федерального президента Німеччини, палаці Бельвю в Берліні. Виступ через карантинні заходи пройшов в порожньому залі, але транслювався онлайн.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*