Netflix виправив опис Ярослава Мудрого з «князя земель Північної росії» — міністр

Олександр Ткаченко

КИЇВ. 23 листопада. УНН. Стрімінгова платформа Netflix виправила на запит Міністерства культури та інформаційної політики України історичні неточності в соцмережах одного зі своїх проектів, де спочатку Русь сплутали з росією, а Ярослава Мудрого зробили князем земель Північної росії, повідомив голова МКІП Олександр Ткаченко у Telegram, пише УНН.

Цитата

«По ситуації, що склалась з Netflix, коли нашу Русь (сподіваюсь, що випадково і неумисно) сплутали з росією, а нашого Ярослава Мудрого зробили князем земель Північної росії, є два висновки: 1. Маємо ще багато роботи в освіченні міжнародної аудиторії про нашу історію; 2. Тісні контакти з партнерами допомагають вирішити ситуації майже миттєво. Інформацію виправлено на наш запит. Дякую Netflix, окремо регіональному директору Алексу Лонгу», — вказав Ткаченко.

«Що там в самому серіалі — ще з’ясовуємо. Але сподіваюсь, що надалі таких ситуацій буде все менше», — додав міністр.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Vikings Valhalla (@netflixvalhalla)

Доповнення

Один з найпопулярніших серіалів стрімінгового сервісу Netflix “Емілі в Парижі” в одній із серій показав персонажа родом з України — дівчину, яка втілює у собі найгірші можливі стереотипи про нашу країну. У відповідь українки почали масово висловлювати своє обурення в Instagram.

У Netflix відповіли, що про стурбованість українських глядачів зображенням українки почуто. З МКІП домовились, що будуть більш в тісному контакті, аби упередити подібні випадки.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *