Мінкульт засудив дискримінацію очільниці Національного музею Голодомору-Геноциду

КИЇВ. 29 липня. УНН. Міністерство культури та інформаційної політики України висловилось проти дискримінаційних висловлювань на адресу в.о. генерального директора Національного музею Голодомору-Геноциду Лесі Гасиджак, пише УНН.

Цитата 

“Вважаємо неприпустимим будь-які прояви дискримінації через зовнішність людини або інші індивідуальні характеристики”, – йдеться у повідомленні Міністерства у Telegram.

Деталі 

Мінкульт зазначив, що в музеях, як і в інших закладах культури України працюють високопрофесійні фахівці, які роблять важливий внесок у розвиток національної культури, самовіддано працюють в інтересах українського суспільства.

Також МКІП закликав дописувачів публічних інформаційних ресурсів неухильно дотримуватись визнаних Україною і суспільством правових та моральних норм людських взаємовідносин. 

Доповнення

Міністерство наголосило, що заохочує обговорення, які стосуються виключно результатів їхньої роботи та жодним чином не спричиняють приниження людської гідності, не створюють навколо них образливої або зневажливої атмосфери.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *