Кіноспільнота запрошує на прем’єру стрічки «Обмін»

КИЇВ. 14 листопада. УНН. 1 грудня о 18:00 відбудеться прем’єра української кінострічки «Обмін» і творча зустріч з акторами та творцями фільму — в осередку Кіноспільнота у Будинку кіно у столиці, повідомляє УНН.

Деталі

Фільм – «Обмін»– це воєнна драма про історії двох сімей, де дорослі чоловіки взяли до рук зброю, відтак схрестили свої долі. Як віддати батьківський борг по той бік лінії фронту? Чому вбиватиме лікар і коли вірити ворогу? Чим війна на сході України не схожа на жодну іншу війну у світі? Це глибоко кінематографічний погляд на стосунки батьків та дорослих дітей в обставинах російського вторгнення в Україну.

Режисером стрічки виступив Володимир Харченко-Куликовський, автори сценарію – Костянтин Лінартович та Влад Дудко, оператор – Сергій Борденюк. Виробництво – «Кінокомпанія 2016», продюсер – Євгеній Д’яченко. Головні ролі виконали: В’ячеслав Довженко, Єгор Козлов, Дмитро Лінартович, Василь Баша, Ганна Адамович, Владислав Мамчур, Олександр Єфименко, Андрій Олефіренко. Дистриб’ютор — компанія UFD Про фільм «Обмін», (Україна, 2022)

Жанр: драма, військовий

Тривалість:1 год. 30 хв.

Показ відбудеться у Червоній залі Будинку кіно.

Адреса: осередок Кіноспільнота в Будинку Кіно: вулиця Саксаганського, 6

Квитки можна придбати тут.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *