“Кіно заради перемоги”: у Харкові відбувся безкоштовний показ фільму “Поводир” » Інформаційні новини світу
Главная » Суспільство » “Кіно заради перемоги”: у Харкові відбувся безкоштовний показ фільму “Поводир”

“Кіно заради перемоги”: у Харкові відбувся безкоштовний показ фільму “Поводир”

КИЇВ. 16 вересня. УНН. У рамках туру “Кіно заради перемоги”, організованому за сприяння благодійного фонду “МХП-Громаді”, у Харкові відбувся безкоштовний показ фільму “Поводир” режисера Олега Саніна. Про це повідомили в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва, де проходив захід, передає УНН.

Деталі

В основу сюжету фільму “Поводир” покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору.

Проект “Кіно заради перемоги!” реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське!» та за підтримки фонду «МХП-Громаді», ГО «УкрКіноФест», ГО «Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії», окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України. Перший кінопоказ відбувся на початку серпня на Вінниччині.

Довідка

«МХП-Громаді» – український благодійний фонд, який був створений у 2015 році для сприяння комплексному розвитку громад та інститутів громадянського суспільства в Україні. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*