Кіпер: Одещина переходить у жорсткий режим детінізації експорту продукції

КИЇВ. 13 липня. УНН. Одеська обласна військова адміністрація має намір у найкоротші терміни детінізувати експорт продукції. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив очільник ОВА Олег Кіпер, передає УНН.

Цитата

«Одещина переходить у жорсткий режим детінізації експорту продукції.

Український бюджет може втрачати в офшорах мільярди доларів. Подолання тіньових механізмів, детінізація та деофшоризація економіки – задача з нелегких, але необхідних для кожного громадянина і країни в цілому. Тим паче в цей час!

Не допустити її можна, але за умови партнерства та об’єднавши зусилля влади і легального бізнесу у форматі win-win», – пише Кіпер.

Тож, ОВА спільно з органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання пропонує бізнесу підписати відкритий меморандум про співпрацю, інформує чиновник.

Меморандум є взаємним, добровільним та паритетним, уточнив Кіпер.

Документ визначає зміцнення співпраці в аграрному, транспортному та продовольчому секторах, стратегічне партнерство для вирішення питань продовольчої безпеки, додав очільник ОВА.

«Один із важливих пунктів меморандуму – забезпечення прозорості ланцюгів постачання від виробника до споживача, зокрема підтвердження походження та якості української агропродукції, яка постачається на світові ринки», – поінформував він.

Підписанти меморандуму матимуть можливість звертатися до держави в особі Одеської ОВА за підтримкою, зокрема у розбудові нової експортної інфраструктури, рівних умов для ведення бізнесу та за консультацією спільних дій.

Також Кіпер подякував Українській Зерновій Асоціації, ТОВ «Дельта Вілмар Україна» та ТОВ СП «НІБУЛОН», які вже приєдналися до ініціативи.

«Меморандум відкритий, тож запрошую всіх охочих», – резюмував він.

Інформацію про намір приєднатися до Меморандуму необхідно надсилати на електронну адресу Одеської обласної державної (військової) адміністрації [email protected] та за адресою: проспект Шевченка, 4,м. Одеса, 65032

Нагадаємо

Аграрії Одеської області намолотили майже 400 тис. тонн зерна.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *