Ізраїльські дослідники виявили залишки опіуму в глиняному посуді віком 3500 років » Інформаційні новини світу
Главная » Суспільство » Ізраїльські дослідники виявили залишки опіуму в глиняному посуді віком 3500 років

Ізраїльські дослідники виявили залишки опіуму в глиняному посуді віком 3500 років

КИЇВ. 20 вересня. УНН. У вівторок ізраїльські археологи заявили, що виявили залишки опіуму в глиняному посуді віком 3500 років, що є доказом на підтримку теорії використання галюциногенного препарату в стародавніх похоронних ритуалах. Про це УНН інформує посилаючись на The Jerusalem Post.

Деталі

Спільне розслідування Управління старожитностей Ізраїлю та Наукового інституту Вейцмана розпочалося у 2012 році, коли під час розкопок у центральному ізраїльському місті Єгуд було виявлено серію могил пізнього Бронзового віку.

Дослідники виявили на цьому місці керамічні судини, що нагадують квіти маку, з яких одержують опіум, датовані 14 століттям до нашої ери.

Потім вони перевірили, чи служили вони контейнерами для наркотику, який, як передбачалося раніше, використовувався в похоронних ритуалах у Ханаані, і виявили залишки опіуму у восьми посудинах.

Ймовірно, вони були «поміщені в могили для церемоніальної трапези, обрядів і ритуалів, які здійснюються живими для своїх померлих членів сім’ї», — повідомив археолог з Управління давнини.

Під час цих церемоній «члени сім’ї чи священик від їхнього імені намагалися викликати дух своїх померлих родичів… і увійти в екстатичний стан за допомогою опіуму», — додав археолог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ізраїль представив надзвичайно рідкісну записку з папірусу Залізної доби

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*