Французький багет включили до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

КИЇВ. 30 листопада. УНН. Французький багет, який є таким же символом країни у всьому світі, як і Ейфелева вежа у Парижі, включили до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Про це інформує УНН з посиланням на France 24.

Деталі

Зазначається, що багет був центральною частиною французького раціону принаймні 100 років, і існує кілька легенд про його походження. Одна з них стверджує, що пекарі Наполеона Бонапарта придумали подовжену форму, щоб полегшити постачання хлібного виробу військовим, а інша — що насправді багет винайшов австрійський пекар Август Занг.

Сьогодні багет продається приблизно за 1 євро за штуку, пише видання. Щороку у Франції випікають понад шість мільярдів цих хлібних виробів. Хоч основні інгредієнти завжди однакові, кожна пекарня має власний спосіб приготування, тому французи проводять загальнонаціональні конкурси на найкращий багет.

Нагадаємо

Археологи в Італії виявили понад два десятки бронзових статуй давньоримських часів, що чудово збереглися. Експерти називають знахідку сенсаційною.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *