Держкіно призначило нового тимчасового керівника Довженко-Центру

КИЇВ. 2 листопада. УНН. Державне агентство України з питань кіно відсторонило Олену Гончарук від виконання обов’язків в.о генерального директора Національного центру Олександра Довженка. Про це повідомляє пресслужба Держкіно, передає УНН.

Новою виконувачкою обов’язків керівника Довженко-Центру призначили Юлію Каждан. Вона перебуватиме на цій посаді не більше ніж три з половиною місяців, поки триватиме процедура визначення переможця конкурсного відбору.

Цитата

«За результатами аудиту Олену Гончарук відсторонено від виконання обов’язків в.о. генерального директора ДП «Національний центр Олександра Довженка», вона залишається на посаді керівниці Музею кіно Довженко-Центру. На посаду керівника Довженко-Центру буде проведено конкурсний відбір, а до того часу обов’язки керівника виконуватиме професійний кризовий менеджер, який має усунути недоліки, виявлені під час перевірки, та налагодити фінансово-господарську діяльність Центру», – ідеться у повідомленні.

Деталі

У конкурсі на посаду керівника Довженко-Центру зможуть взяти участь усі охочі, які відповідатимуть вимогам, визначеним у статті 21-1 закону України «Про культуру»:

«Керівником державного закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки», – ідеться в законі.

Як зазначили, кризовий менеджер не братиме участі у конкурсі.

Нагадаємо

Державне агентство України з питань кіно наказало реорганізувати «Довженко-Центр», що означає ліквідацію національного кіноархіву.

У Мінкульті відреагували на ліквідацію «Довженко-центру»: повідомили,що є два варіанти збереження фільмофонду.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *