Депутатам Київської облради презентували новий герб та прапор області

фотогалерея

КИЇВ. 24 липня. УНН. Депутатам Київської обласної ради, керівникам громад та міським головам презентували перші напрацювання геральдистів нового герба та прапора області. Далі має пройти широке обговорення в громадах, повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

Цитата

“З 1999 року на гербі Київщини зображений Юрій Змієборець, який копіює і нагадує Георгія Побідоносця на гербі московської області та москви. З початку повномасштабного вторгнення росії до України постало питання про зміну символіки. Вона повинна відповідати нашій історії, культурним цінностям, враховувати соціально-економічні особливості й традиції регіону”, – зазначив Кравченко.

Деталі

Він зазначив, що за ініціативою Київської ОВА провели геральдичну експертизу офіційної символіки області. У рамках цього сформували робочу групу з представників обладміністрації, облради, науковців, істориків, геральдистів, яку очолив заслужений художник Олексій Руденко. Усі напрацювання нового герба та прапора пройшли експертизу Інституту історії НАНУ. 

“Фахівці запропонували, щоб в основі герба Київщини був зображений ангел. Адже саме ангел, який молиться за Київщину, її мешканців і стоїть на захисті, зафіксований в історичних документах на гербі Київської землі щонайменше з 1416 року… Варіантів прапора чотири – герб із зображенням ангела на різних кольорових фонах, серед яких: синій, білий та пурпуровий”, – йдеться в повідомленні.

Кравченко поінформував, що на реалізацію проєкту “не витрачено жодної копійки” з обласного бюджету. Нова символіка детально обговорюватиметься в громадах, запустимо широке опитування. Узгоджений варіант затверджуватиметься на сесії облради.

Нагадаємо

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко 13 липня показав відео, як виглядатиме монумент “Батьківщина-мати” у Києві після декомунізації.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *