АртБроня: в Україні започаткували мистецький проект для армії » Інформаційні новини світу
Главная » Суспільство » АртБроня: в Україні започаткували мистецький проект для армії

АртБроня: в Україні започаткували мистецький проект для армії

КИЇВ. 19 вересня. УНН. В Україні започаткували мистецький проект АртБроня, ініціатором та організатором якого став волонтерський рух «Ukraine for Heroes». Презентація уже за місяць — 14 жовтня, передає УНН.

Деталі

«Допомагати — це поклик душі нашої великої волонтерської родини «Ukraine for Heroes». Проект «АртБроня» — про допомогу і заради нашої армії та наших Героїв! Тих, хто рятує життя кожного у тилу, хто ризикує собою звільняючи кожен сантиметр рідної землі, тих, за кого ми молимося і кого так чекаємо додому!» — йдеться у повідомленні.

За допомогою Генерального штабу ЗСУ та особисто Валерія Залужного,Міністерства оборони України та особисто Резнікова Олексія волонтери відшукали справжні «відпрацьовані» бронеплити від бронежилетів, які побували в бою, зупинили ворожі кулі й осколки і врятували найцінніше — життя наших Героїв.

«Уперше бронеплити стають мистецькими об’єктами! Найвідоміші митці нашої країни роблять із цих плит унікальні твори, які нагадуватимуть світу про війну в Україні. І про те, як ми потребуємо інструментів у цій боротьбі добра проти зла!Згоду на участь у «ArtArmor» дали: Tiberiy Szilvashi, Назар Білик, Petro Bevza, Bludov Andrei, Юрій Вакуленко, Liosha Say, Світлана Ратошнюк, Anton Logov, Leonid Kolodnitsky», — йдеться у повідомленні.

Проект підтримали ЗСУ, МВС, Міноборони.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*