Главная » Суспільство » Анджеліна Джолі випустила нову книгу присвячену захисту прав дітей

Анджеліна Джолі випустила нову книгу присвячену захисту прав дітей

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Анджеліна Джолі випустила нову книгу, що захищає молодих активістів усього світу, які борються за «досягнення більш рівноправного суспільства». Про це інформує УНН з посиланням на Instagram-акаунт актриси.

Деталі

46-річна актриса поділилася зображеннями з презентації своєї книги «Знай свої права та вимагай їх: керівництво для молоді», в якій детально розповідається про права дітей і про те, як молоді люди можуть їх захищати.

«Мене так надихають молоді люди з усього світу, які знаходяться на передньому плані боротьби за права людини, — написала зірка. — Від захисту навколишнього середовища до боротьби з нерівністю і дискримінацією вони приступають до виконання тієї роботи, яку дорослі повинні, але поки не змогли зробити. А в таборах біженців і зонах конфліктів по всьому світу діти несуть тягар наслідків цих поганих рішень».

Вона продовжила: «Коли діти і молоді люди мають свободу вибору, силу і знання, щоб висловитися, вони можуть змінити життя як молодих людей, так і дорослих, допомагаючи побудувати більш рівноправне суспільство. Це послання нової книги «Знай свої права та відстоюй їх», яка була написана в консультації з молодими активістами по всьому світу — і призначена для них і всіх молодих людей, що борються за свої права в усьому світі».

Додамо

Володарка «Оскара» давно виступає за права людини, особливо жінок і дітей.

У 2012 році актриса стала спеціальним посланником Верховного комісара ООН у справах біженців і допомагає дітям-біженцям з усього світу. Ще раніше, в 2001 році, Джолі була призначена послом доброї волі ООН. Щорічно зірка відвідує країни з благодійними місіями, остання така поїздка була в Кенію.

View this post on Instagram

Публикация от Angelina Jolie (@angelinajolie)

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*