Главная » Суспільство » Єдність жінки з природою: фотохудожниця створює невидимі автопортрети

Єдність жінки з природою: фотохудожниця створює невидимі автопортрети

КИЇВ. 12 лютого. УНН. Перуанська художниця Сесілія Паредес створює фотороботи, в яких “ховається” в квітковому тлі, ніби зливаючись з ним, але не розчиняючись. УНН підібрав найнеймовірніші з них.

Так, проект “Приватний сад” художниця запустила ще на початку 2009 року. Парадес створює автопортрети на тлі тканини або шпалер, прикрашаючи своє тіло під цей фон. Вона використовує тільки органічні матеріал для своїх об’ємних фото, так як виступає за збереження навколишнього середовища.

Даний проект створений для того, щоб показати, що жіноче тіло – це щось священне, те, чим варто захоплюватися. Також по фото можна зрозуміти, яке значення творець надає зв’язку жінки з природою, ніби показуючи, що вони невіддільні один від одного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В’язаний камуфляж: французький фотохудожник створює оптичні ілюзії

Сесілія завжди вважала однією з головних своїх цілей – впливати на ставлення людей до навколишнього середовища. Також, неодноразово відзначала, що подібний концепт робіт може бути пов’язаний з тим, що “природа і є її дім”.

У даний момент Сесілія Паредес живе в Філадельфії, США, де найчастіше знімає, а також в Лімі і Коста-Ріці.

Раніше УНН писав про японського фотографа Ясуто, який створив серію душевних фотографій своєї бабусі і її собаки породи Сіба-іну на тлі пейзажів Країни Вранішнього Сонця.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*