Зрадники та вбивці мають імʼя: на зупинці біля села Гроза розмістили фото коригувальників вогню

На зупинці біля села Гроза розмістили фото коригувальників вогню / Колаж 24 Каналу

У жовтні 2023 року росіяни завдали цинічного удару по селу Гроза, що на Харківщині. На зупинці біля цього населеного пункту розмістили постер.

Росіяни завдали ракетного удару по кафе у селі Гроза під час похорону військового. Внаслідок трагедії загинуло 59 мешканців села.

Зрадники мають ім’я

На зупинці біля села Гроза розмістили постер із фотографіями чоловіків, які навели російський ракетний удар по населеному пункті.

Зловмисниками виявилися двоє місцевих жителів – 30-річний Володимир Мамон та його молодший брат 23-річний Дмитро Мамон. Обидва зрадники до липня 2022 року служили у місцевій поліції.

Зрадники та вбивці мають імʼя!
– такий напис на постері.

Відомо, що перед самим звільненням регіону українськими військовими обидва брати втекли до Росії. Однак над їхнім затриманням працюють.

Так виглядає зупинка біля села Гроза / Фото В’ячеслава Маркова

Коригувальники знали, що буде багато жертв

  • Коригувальники вогню знали, що у кафе триває поминальний обід, та точково навели вогонь. Двоє братів обговорювали можливість атаки на кафе “Супутник” у своєму листуванні. Листування вели чоловіки – Дмитро та Володимир. Відповідно до повідомлень, саме Володимир передав дані окупантам.
  • Вочевидь, вони мають проросійські погляди. План чоловіків полягав у тому, щоб навести удар по кафе та магазину, де будуть українські військові. Втім, у кафе не виявилося жодного військовослужбовця. Це стало сюрпризом для навідників, які точно добре знали загиблих, адже були місцевими. Смерті цивільних для них стали неочікуваністю.
  • Далося взнаки те, що вони жили у Грозі, адже багатьох загиблих знали особисто. Одного із них – Дмитра – мучила совість, якщо у нього така була. Він переймався тим, що загинули цивільні, проте все одно покривав свого брата та просив інших робити те саме.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *