Є норми, що суперечать Конституції, – омбудсмен відреагував на законопроєкт про мобілізацію

Лубінець відреагував на законопроєкт про мобілізацію / Колаж 24 Каналу

Дмитро Лубінець відреагував на законопроєкт про мобілізацію. Він викликав значний резонанс у суспільстві.

Лубінець в ефірі телемарафону заявив, що усі процеси, які відбуваються в Україні, розглядає крізь призму національного та міжнародного законодавства, інформує 24 Канал.

У цьому законопроєкті, на мій погляд, є норми, які суперечать Конституції,
– наголосив Лубінець.

Він додав, що прямо писатиме про це, коли законопроєкт офіційно зайде до нього на погодження. Омбудсмен наголосив, що це, вочевидь, відбуватиметься на етапі підготовки до розгляду в комітеті.

Деталі від Лубінця

Згодом Лубінець наголосив, що мовиться саме про обмеження, передбачені у законопроєкті щодо людей, які ухилилися від мобілізації. Мовиться про заборону на операції з нерухомістю, керування особистим транспортом, використання грошей. Омбудсмен додав, що людину не можна обмежити у її правах.

“Якщо людина офіційно володіє, наприклад, будинком, то не можемо ми на рівні закону заборонити їй продати цей будинок або купити інший. Це прямо суперечитиме Конституції”, – мовиться у повідомленні.

Що Зеленський сказав про законопроєкт

Раніше Володимир Зеленський також прокоментував законопроєкт про мобілізацію. Український лідер наголосив, що документ потребує обговорення у суспільстві. Люди мають розуміти позицію військового командування та нардепів. Важливо, аби українці розуміли мотиви тих чи інших змін. Бо закон – це те, що стосується всіх.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *