Маємо в цьому допомогти: нардеп відповів, чи можливий у Росії новий заколот

В Росії вже була спроба заколоту, яка закінчилася знищенням ватажка “Вагнера” Євгєнія Пригожина. Цілком можливо, що це буде не єдина спроба перевороту в країні-агресорці.

Про це 24 Каналу розповів народний депутат (“Слуга народу”) Олег Дунда, зауваживши, що спроба заколоту Пригожина продемонструвала, що Росія не є монолітною. Всередині ця країна є надзвичайно крихкою.

Має знайтися відповідна людина

Як наголосив Дунда, спроба заколоту від Пригожина показала, що буквально 5 тисяч людей зі зброєю можуть дійти до Москви. І ніхто нічого особливого їм не зробить.

Відповідно цілком може знайтися дещо навіжена людина, яка під гаслами на кшталт “досить годувати Москву” візьме і зробить переворот в Росії. Тільки тут має бути той, хто готовий довести справу до кінця.

Чи є там такі люди? Безумовно є. Там же їх десь 150 мільйонів. Україні потрібно проявити ініціативу та шукати цих людей, використовувати їх. Іноді навіть допомогти їм. Вони мають показати, що готові брати владу. А не виходити на вулицю з плакатами, як це робив Навальний. Тоді ця імперія дуже швидко розвалиться,
– сказав Дунда.

Російське населення любить силу. І певне угруповання людей з ідеєю знести чинну владу цілком може здійснити свій задум. Україна повинна над цим працювати.

В чому була ідея Путіна з самого початку? Зачистити все політичне поле, щоб не було альтернативи. Нам потрібно створити таку зубасту, відморожену альтернативу, яка готова піти проти Путіна. Неважливо, де це станеться. У Єкатеринбурзі? Добре. У Новосибірську? Добре. Навіть у Владивостоку… Добре,
– вважає Дунда.

Втрати Росії: коротко

  • З початку повномасштабної війни проти України Росія вже втратила понад 357 тисяч особового складу. А за 28 грудня ця цифра зросла ще на 850 одиниць.
  • В ніч на 26 грудня українські військові знищили російський великий десантний корабель “Новочеркаськ”. Від нього майже нічого не залишилося.
  • Наприкінці грудня українські захисники знищили аж 5 російських літаків. Почалося все зі збиття трьох бомбардувальників Су-34 на Півдні.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *